Можливості з нами зв'язатися:

У цьому розділі Ви знайдете останні новини про підготовку та відправку електронної звітності і обмін електронними документами в Україні, а також про зміни у функціональності програми M.E.Doc та веб-сервісу СОТА. Крім того, ми будемо розміщувати тут усю нову інформацію про програмні РРО та наші продукти Cashalot і СОТА Каса.

Теги: Новини

Види е-підписів для ПРРО та як їх зареєструвати у ДПС

З появою програмних РРО (ПРРО) в українському законодавчому полі у бізнесу з’явилась альтернатива традиційним касовим апаратам і можливість обирати сучасний онлайновий диджитал-інструмент для проведення розрахункових операцій.

Продовжити

Заповнюємо заяву-розрахунок за е-лікарняними

Фонд соціального страхування України (далі – Фонд) повідомив, що вже майже 20 тисяч електронних листків непрацездатності прийнято Фондом до оплати, а перші з них вже було профінансовано. Як і в разі паперових, для отримання допомоги за електронним лікарняним роботодавець має сформувати та подати до Фонду заяву-розрахунок – саме від дати її отримання залежить дата фінансування матеріального забезпечення.

Продовжити

Законодавчі зміни у використанні КЕП

З розвитком електронного документообігу та електронних довірчих послуг в Україні, КЕП набуває все більшої популярності. Сьогодні, маючи КЕП, можна отримати майже будь-яку довідку, подати документи до вишу, отримати допомогу при народженні дитини, оформити ФОП, подати декларацію про майновий стан і доходи, обмінюватися електронними документами з контрагентами, звітувати про свою діяльність до державних органів тощо.

Продовжити

З 07.11.2020 року договір про визнання електронних документів укладати з ДПС не потрібно

Продовжити

Впроваждення електронних лікарняних

Пенсійний фонд Україні повідомляє, з 1 червня 2021 року розпочато впровадження електронних листків непрацездатності. Заплановано поступовий перехід від листків непрацездатності на паперових носіях. В повному обсязі старт планується з 1 вересня 2021 року.

Продовжити

Об’єднана звітність з ПДФО та ЄСВ – вже в M.E.Doc

Нагадаємо нашим читачам, що Мінфін наказом від 15.12.2020 року № 773 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 13 січня 2015 року № 4» затвердив об’єднану звітність з ПДФО та ЄСВ.

Перший раз її потрібно подати за І квартал 2021 року.

Продовжити

«СОТА Каса» — новий програмний РРО у хмарі

Хочемо повідомити про нове рішення від СОТА — програмний РРО у хмарі — “СОТА Каса”. Це зручний та легкий сервіс для реєстрації чеків онлайн, що має все для швидкого старту. Щоб розпочати роботу, вам потрібно мати КЕП та доступ до мережі Інтернет.

Продовжити

Більше статей...

Мова сайту: