Офіційний партнер мережі крамниць електронних послуг "Твій Час"

Офіційний партнер мережі крамниць електронних послуг "Твій Час"

Можливості з нами зв'язатися:

У цьому розділі Ви знайдете останні новини про кваліфіковані електронні підписи (КЕП) та захищені носії (токени і хмарне сховище CloudKey), підготовку та відправку електронної звітності і обмін електронними документами в Україні, а також про зміни у функціональності програми M.E.Doc та веб-сервісу СОТА. Крім того, ми будемо розміщувати тут нову важливу інформацію про програмні РРО та наші продукти Cashalot і СОТА Каса.

Теги: Новини

З 5 березня лише захищені носії: ділимось нюансами!

Які нововведення з 05.03.2022 року стосовно КЕП?

Відповідно до Закону України «Про електронні довірчі послуги» від 05.10.2017 № 2155-VIII (далі - Закон № 2155) та постанови Кабміну від 03.03.2020 р. № 193 “Про реалізацію експериментального проекту щодо забезпечення можливості використання удосконалених електронних підписів і печаток, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів” електронні підписи (КЕП) мають зберігатися на захищених носіях.

Отже, з 5 березня 2022 року кваліфікованим підписом (КЕП) може вважатися лише електронний підпис, що зберігається на захищеному носії та використовує кваліфікований сертифікат.

Продовжити

Види е-підписів для ПРРО та як їх зареєструвати у ДПС

З появою програмних РРО (ПРРО) в українському законодавчому полі у бізнесу з’явилась альтернатива традиційним касовим апаратам і можливість обирати сучасний онлайновий диджитал-інструмент для проведення розрахункових операцій.

Продовжити

Впроваждення електронних лікарняних

Пенсійний фонд Україні повідомляє, з 1 червня 2021 року розпочато впровадження електронних листків непрацездатності. Заплановано поступовий перехід від листків непрацездатності на паперових носіях. В повному обсязі старт планується з 1 вересня 2021 року.

Продовжити

Об’єднана звітність з ПДФО та ЄСВ – вже в M.E.Doc

Нагадаємо нашим читачам, що Мінфін наказом від 15.12.2020 року № 773 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 13 січня 2015 року № 4» затвердив об’єднану звітність з ПДФО та ЄСВ.

Перший раз її потрібно подати за І квартал 2021 року.

Продовжити

Чому бізнесу варто обрати хмарний захищений носій?

Чи знаєте ви, що цифровий хмарний підпис може значно спростити життя будь-якому бізнесу, незалежно від його розмірів і оборотів? Якщо раптом ні, то зараз ми розповімо про CloudKey — хмарний захищений носій від компанії Linkos Group.

Продовжити

Заповнюємо заяву-розрахунок за е-лікарняними

Фонд соціального страхування України (далі – Фонд) повідомив, що вже майже 20 тисяч електронних листків непрацездатності прийнято Фондом до оплати, а перші з них вже було профінансовано. Як і в разі паперових, для отримання допомоги за електронним лікарняним роботодавець має сформувати та подати до Фонду заяву-розрахунок – саме від дати її отримання залежить дата фінансування матеріального забезпечення.

Продовжити

Законодавчі зміни у використанні КЕП

З розвитком електронного документообігу та електронних довірчих послуг в Україні, КЕП набуває все більшої популярності. Сьогодні, маючи КЕП, можна отримати майже будь-яку довідку, подати документи до вишу, отримати допомогу при народженні дитини, оформити ФОП, подати декларацію про майновий стан і доходи, обмінюватися електронними документами з контрагентами, звітувати про свою діяльність до державних органів тощо.

Продовжити

Більше статей...

Мова сайту: