Офіційний партнер мережі крамниць електронних послуг "Твій Час"

Офіційний партнер мережі крамниць електронних послуг "Твій Час"

Можливості з нами зв'язатися:

Конвертер ключів

edataФормат ключів, який підтримують деякі портали, відрізняється від формату ключів АЦСК «Україна». Для того щоб мати можливість користуватися ключами і сертифікатами, виданими АЦСК «Україна», на таких порталах, Вам необхідно виконати їх конвертацію.

Для конвертації потрібно завантажити архів «KeyConverterSetup.zip», розпакувати його і у створеному каталозі «KeyConverterSetup» запустити програму конвертації «KeyConverter.exe».

Завантажити конвертер (1,7 Мб)

У вікні програми конвертації (мал.1) вкажіть наступні дані:

  1. У полі «Особистий ключ підпису» виберіть файл особистого ключа електронного підпису (им'я файлу для прикладу: 90000012_1234567888_DS150831195810.ZS2, где 90000012 - код ЄДРПОУ Вашого підприємства; 1234567888 - ІПН співробітника, на якого створений ключ; далі - символи у назві файлу індивідуальні для кожного ключа; тип файлу повинен бути - ZS2).
  2. У полі «Пароль ключа підпису» введіть пароль захисту особистого ключа електронного підпису.
  3. У полі «Пароль ключа шифрування (за наявності)» - введіть пароль захисту особистого ключа шифрування (якщо у Вас є сертифікат шифрування).
  4. У полі «Ключовий файл, що буде збережений в форматі, сумісному з веб-порталами» буде автоматично виведено им'я файлу особистого ключа «Key-6.dat». Увага! Змінювати им'я файлу «Key-6.dat» заборонено. Файл «Key-6.dat» буде створений у каталозі, де знаходяться ключі АЦСК «Україна».

KeyConverter

Мал. 1

 

Після введення даних натисніть кнопку «Конвертація ключа». На екрані з'явиться інформаційне повідомлення з результатом виконання конвертації.

Зверніть увагу: якщо Ви вказуєте обидва ключі (підписання та шифрування) і паролі цих двох ключів відрізняються, то пароль захисту створеного ключа буде відповідати вказаному паролю ключа підписання.

Після конвертації ключа (створення ключа «Key-6.dat») Ви можете пройти процедуру реєстрації Вашого підприємства на певному порталі, використовуючи саме цей ключ.

Теги: Сертифікати, Електронний підпис, КЕП, Завантажити, Інструкції

Мова сайту: