Офіційний партнер мережі крамниць електронних послуг "Твій Час"

Офіційний партнер мережі крамниць електронних послуг "Твій Час"

Можливості з нами зв'язатися:

ПРРО: десктопний Cashalot та хмарна “Сота Каса” — альтернатива касовим апаратам

У світлі законопроєктів, які були ухвалені восени минулого року, українські підприємці опинилися перед необхідністю встановлювати касові апарати для реєстрації розрахунків за продані товари та послуги.

Розуміючи, що для представників мікробізнесу придбати, зареєструвати та супроводжувати касові апарати — це завдання із зірочкою, було ухвалено закони, які дозволяють застосовувати програмну альтернативу.

З 1 серпня 2020 у кожного підприємця з’явиться законна можливість обирати, яке саме рішення йому використовувати для ведення розрахункових операцій — касові апарати чи новітні програмні РРО (ПРРО).

Для представників великого бізнесу, які вже використовують апаратні РРО, з 1 серпня нічого глобально не зміниться, вони за бажання і надалі працюватимуть з ними. А ось кому варто розглянути програмні РРО, так це малому й середньому бізнесові.

Як розробники програмних рішень ми прагнемо надати клієнтам з різними потребами зручні інструменти для роботи, саме тому анонсуємо два нові продукти — десктопний Cashalot та хмарна “СОТА Каса”.

Наші рішення мають широкий функціонал для фіскалізації оплат та, головне, придбати їх можна дешевше, а зареєструвати і працювати з ними — простіше.

Cashalot та СОТА Каса: що спільного?

ПРРО

Наше ПЗ підходить підприємцям, які працюють на різних системах оподаткування, бізнесам з різним масштабом — від мікро, що має одну торговельну точку, до макро — великих ритейлових мереж та виробників. ПРРО допоможуть вам не лише виконати законодавчі вимоги, а й спростять роботу касирів і пришвидшать обслуговування клієнтів.

  • Реєстрація в “один клік” та під’єднання до фіскального сервера ДПС — забудьте про виснажливий і довготривалий процес реєстрації кас у Податковій!
  • Автоматичне формування Z- і Х-звітів та чеків приходу і повернення в режимі онлайн — ваші працівники більше не будуть витрачати час на це.
  • Відправка електронних чеків покупцеві у будь-який месенджер чи на телефон у смс — жодного клопоту з контрольними стрічками та веденням КОРО.

Cashalot та “СОТА Каса”, окрім спільних функціональних характеристик, мають і свої індивідуальні особливості.

Cashalot — програма для всіх

ПРРО

Cashalot має широкий функціонал для онлайн-фіскалізації платежів. Програмний комплекс запропонований як бізнес-конструктор, що дозволяє користувачам обирати додатковий функціонал під індивідуальні потреби.

Працюйте навіть офлайн

Головна перевага десктопної програми Cashalot — встановлення на ПК, адже у разі виникнення проблем з інтернетом або відсутності з'єднання з фіскальним сервером ДПС — ви зможете продовжувати реєструвати оплати впродовж 36 годин. У цей час ваші чеки зберігатимуться безпосередньо у програмі. Програма присвоїть їм фіскальні номери, попередньо отримані від Податкової для таких випадків, а після відновлення зв'язку всі ці чеки фіскалізуються в ДПС автоматично.

Приймайте будь-які види оплат

Для Cashalot немає значення, яку форму оплати обрав клієнт: готівкову, безготівкову, змішану, за бонуси, подарункові сертифікати чи кредитні кошти. Вам достатньо сформувати чек, обравши потрібні номенклатури товарів, підписати КЕП та відправити інформацію у ДПС. А після отримання квитанції надати клієнтові фіскальний номер чека у зручний для нього спосіб. З ПРРО вам не потрібно щомісяця сплачувати за послуги еквайрингу, адже всі ваші чеки фіскалізуються безпосередньо на сервері ДПС.

Масштабуйте бізнес

Завдяки єдиній системі управління касами ви можете керувати ролями доступу, реєструвати додаткові каси, адмініструвати роботу усіх кас та касирів одночасно. Авторизація в кабінеті буде здійснюватися за логіном та паролем, номером мобільного або КЕП директора.

Інтегруйте в облікові системи

Ми не оминули і потреби великих магазинів та роздрібних мереж, які в роботі використовують IT-системи для обліку продажу, складів, аналітики і супроводу систем лояльності. Інтеграція з вашою обліковою системою дозволить імпортувати ваші довідники у будь-якому форматі (наприклад, ексель): з номенклатурами та категоріями товарів, базою клієнтів, які під’єднані до систем лояльності й мають накопичені бонуси тощо, а також формувати й відстежувати електронні чеки просто з програми бухгалтерського обліку — 1С, SAP та інші.

Використовуйте готові довідники

Оскільки з 01.08 висуваються нові вимоги щодо фіскального чека, у Cashalot передбачено довідник актуальних кодів УКТЗЕД — а це один із основних реквізитів чека, який стане обов’язковим.

Детальніше про Cashalot

“СОТА Каса”— працюйте у хмарі

ПРРО

“СОТА Каса” — хмарний сервіс для підприємців, які мають невеликі інтернет-магазини, кав'ярні, салони краси, перукарні тощо і потребу в зручному мобільному софті з фіскалізації невеликої кількості розрахунків.

Стартуйте легко

Головна перевага “СОТА Каса” — після придбання ліцензії вам достатньо набрати вебадресу у будь-якому браузері, авторизуватися у зручний спосіб: за допомогою логіна та пароля, номеру мобільного або КЕП і розпочати роботу. А зрозумілий інтерфейс допоможе вам швидко розібратися що до чого.

Працюйте на будь-якому девайсі

Оскільки хмарний сервіс працює онлайн, ви зможете фіскалізувати оплати з ПК, планшета чи смартфона, незалежно від встановленої операційної системи — Android, iOS чи Windows.

Будьте мобільними

Для мікробізнесу, який має невеликі магазини, мобільні точки харчування, перевагою є саме мобільність. Маючи гаджет, під'єднаний до стаціонарного або мобільного інтернету, ви зможете створити чек та фіскалізувати його будь-де та будь-коли. Якщо ви маєте власних кур’єрів, вони зможуть зробити це під час передачі товару клієнтові.

Детальніше про СОТА Каса

Підсумуємо?!

Програмні РРО допоможуть бізнесу спростити ведення розрахунків, легко організовувати каси, перейти на електронні чеки, відмовитись від ведення КОРО, економити час та кошти. Представники бізнесу зможуть самостійно вирішити, який спосіб фіскалізації обрати — за допомогою апаратних чи програмних РРО, залежно від їхніх потреб та фінансових можливостей. Проте, щоб працювати легально, РРО встановити все-таки доведеться. Тож, навіщо платити більше, якщо зручніша альтернатива вже є?!

Cashalot та “СОТА Каса” зовсім скоро з'являться у продажу. Отримати консультацію або залишити заявку на попереднє замовлення можна за телефонами на сторінці Контакти.

Теги: Програмні РРО

Мова сайту: