Офіційний партнер мережі крамниць електронних послуг "Твій Час"

Офіційний партнер мережі крамниць електронних послуг "Твій Час"

Можливості з нами зв'язатися:

Як отримати кваліфікований електронний підпис

 1. Перше, з чого потрібно почати - це підготовка необхідних документів. Зі списком ксерокопій документів для юридичних та фізичних осіб, які потрібні для отримання КЕП, Ви можете ознайомитися на нашому сайті (перейдіть по відповідним посиланням нижче). Зверніть також увагу на вимоги до копій документів, це дуже важливо (вони вказані нижче під кожним списком документів). Попереднє дотримання цих вимог позбавить Вас від зайвих труднощей при оформленні електронного підпису.

 

 2. Коли етап підготовки документів завершений, необхідно завантажити та встановити на комп'ютер систему електронного документообігу «M.E.Doc». Ця програма надає можливість згенерувати секретні ключі (бажано генерувати їх на захищені носії), а також сформувати і роздрукувати заявки на отримання сертификатів та картку приєднання до договору з Центром сертифікації ключів "Україна". Зі змістом договору Ви можете ознайомитися на офіційному сайті ЦСК "Україна" або безпосередньо у програмі M.E.Doc. Договір на цьому сайті підписаний КЕП та має юридичну силу.

 

 3. Наостанок Вам необхідно передати зібраний комплект документів, а також заявки у електронному і паперовому вигляді адміністратору реєстрації Центра сертифікації ключів "Україна", який на їх підставі замовить для Вас сертифікати. Далі Ви зможете завантажити готові сертифікати з сайту ЦСК "Україна" у свою програму "M.E.Doc", щоб використовувати їх для підписання та відправки звітів у контролюючі органи та інших документів.

Теги: Сертифікати, Електронний підпис, ЦСК "Україна", КЕП, Medoc, Інструкції

Мова сайту: