Офіційний партнер мережі крамниць електронних послуг "Твій Час"

Офіційний партнер мережі крамниць електронних послуг "Твій Час"

Можливості з нами зв'язатися:

Наша дружна команда

Ми працюємо у сфері видачі електронних підписів та продажу програмного забезпечення для електронної звітності і документообігу вже більше 10 років. Наразі ми обслуговуємо близько 5000 організацій та фізичних осіб у Маріуполі та сусідніх населених пунктах. Наші клієнти цінують в нас комунікабельність, швидке та якісне обслуговування, індивідуальний підхід до кожного, а також грамотну технічну підтримку.

З 1 листопада 2016 року ми приєдналися до всеукраїнської мережі магазинів електронних послуг "Твій час" та відкрили свій офіс у Маріуполі. У нашому офісі Ви отримаєте повний спектр послуг з автоматизації діяльності: від ведення бухгалтерського обліку і нарахування заробітної плати до подачі звітності та обміну електронними первинними документами.

У нас вам допоможуть підібрати оптимальний набір необхідного програмного забезпечення відповідно до потреб підприємства будь-якого розміру та виду діяльності.

 • Ми видаємо електронні підписи (КЕП), допомогаємо зібрати пакет документів і правильно оформити заявки на отримання сертифікатів відкритого ключа. Також ми надаємо послугу CloudKey хмарного зберігання особистого ключа.
 • Ми продаємо програмне забезпечення M.E.Doc та СОТА, вчимо ними користуватися і надаємо всебічну підтримку на увесь час дії ліцензії.
 • Мы продаємо програмні реєстратори розрахункових операцій (ПРРО) Cashalot и СОТА Каса, допомогаємо пройти перше налаштування та надаємо повне супроводження на увесь час дії ліцензії.
 • Ми продаємо захищені носії (токени), налаштовуємо їх роботу та допомогаємо ними правильно користуватися.

Ласкаво просимо до нас! Ми завжди раді нашим клієнтам!

Наші фотографії

01-IMG 4387 sm
02-IMG 20161024 103935 sm
03-IMG 20161016 185231 sm
04-IMG 4445 sm
05-IMG 4340 sm
06-IMG 4343 sm

Клієнти, які нам довіряють

edisson
savona
mtv
chaika
mastbud
prokuratura
port-city
prodrezerv
akk
fcmariupol
hlebdusoleil
megatop
pgtu
shkum
satellite
konecranes
scorpion
sea-hotel
stt
magma
police
sigma
mgu
pure-water
zerkalniy
oba-na
donduu
skorbota
su112
dramteatr

Відгуки наших клиентів

 • Окінчиць Оксана, бухгалтер


  Щиро дякую за оперативність та чуйність! Ви - найкращі в електронній звітності, працювати з Вами комфортно і приємно! За тривалі роки роботи склалися по-справжньому довірчі партнерські відносини. Бажаємо подальшого розвитку та вдячних клієнтів!

 • Таранюк Ольга Альбертівна, бухгалтер ЗЕП ТОВ "Азовімпекс"


  Більше 10 років я працюю з цією компанією по програмі M.E.Doc. Я, як користувач далекий від усього програмного, дуже задоволена обслуговуванням. Усі співробітники дуже уважно і терпляче пояснюють та допомагають у налагодженні програми, заповненні звітів і взагалі з будь-якого питання, з яким би я не звернулася, завжди отримую грамотну і кваліфіковану відповідь. Дуже рада, що знайома з колективом!!!

 • Яворська Олена, бухгалтер КП "ГЗКЦ"


  Дякую співробітникам компанії за добре та дбайливе ставлення до клієнтів. За багато років співпраці - тільки професійні консультації, своєчасна допомога в будь-яких ситуаціях, приємне спілкування, супровід як юридичних осіб, так і підприємців. Від душі рекомендую до співпраці!

 • Лексіна Наталя Василівна, бухгалтер


  Моя велика подяка всім працівникам "Електронного звіту без проблем" за професіоналізм, готовність у будь-який час допомогти і вирішити усі проблеми, за добре і людяне ставлення до клієнтів! Успіхів у роботі і процвітання!!!

 • Кутунаєва Олена, бухгалтер МПП "Здоров'я"


  З представниками компанії "Твій час", ФОП Мезенцев О.В., співпрацюємо більше 10 років. Дуже задоволені. Дякуємо за оперативність, професіоналізм, чуйність та доброзичливе відношення.

 • Доля Світлана, бухгалтер ТОВ "Троянда-Люкс"


  З цією компанією співпрацюємо з 2010 року. Дуже вражає швидка реакція на будь-яку проблему, чіткі консультації по телефону, завчасне нагадування про закінчення строків ліцензій і сертифікатів. Співробітники - професіонали високого рівня у цій галузі і просто виховані та приємні люди!!!

 • Сорокіна Яна Михайлівна, бухгалтер


  Я вдячна за допомогу, яку Ви можете надати в будь-яку хвилину, за швидкість рішень. Довгих років і процвітання Вашій фірмі!!!

 • Старкова Альона, бухгалтер ТОВ "Сателлит"


  Дякую за вашу роботу

  Ми в Інтернеті

  Ми на сайті АЦСК "Україна":  uakey.com.ua

  Ми на сайті розробника КП "M.E.Doc":  medoc.ua

  Ми на сайті веб-сервісу СОТА:  sota-buh.com.ua

  Наша сторінка Facebook:  facebook.com

  Ми на сайті міста Маріуполя:  0629.com.ua

  Ми на сайті Wikimapia:  Wikimapia.org


  Корисні посилання

  Теги: Контакти

  Мова сайту: