Можливості з нами зв'язатися:

Захищені носії кваліфікованого підпису

Для всіх власників КЕП відповідно до чинного законодавства!

formula

 

НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ:

 protect

ЗАХИЩЕНІ НОСІЇ ПОТРІБНІ:

3

Всім підписувачам, незалежно від форми власності та виду діяльності, що використовують КЕП, необхідно використовувати захищені носії особистих ключів відповідно до Закону України "Про електронні довірчі послуги" від 07.11.2018 року.

1

Органам державної влади, місцевого самоврядування та підприємствам державної форми власності, які відповідно до постанови КМУ №749 починаючи з 19 версеня 2018 для зберігання секретних ключів повинні використовувати тільки захищені носії.

2

Державним реєстраторам прав на нерухоме майно, державним реєстраторам юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, нотаріусам, які згідно із Законом України «Про електронні довірчі послуги» також використовують лише захищені носії особистих ключів.

ВИДИ ЗАХИЩЕНИХ НОСІЇВ:

337F

Автор Secure Token 337F

Обсяг пам'яті: від 8 до 32 Гбайт, що дає можливість, окрім ЕП, зберігати і інші дані користувача. Виконаний у вигляді флешки з металевим USB-роз'ємом.

Детальніше

 

337KАвтор Secure Token 337K

Носій для ЕП з металевим USB-роз'ємом SecureToken-337K. Обсяг пам'яті 36 Кбайт для зберігання ЕП. Виконаний у вигляді флешки з металевим USB-роз'ємом.

Детальніше

 

337MАвтор Secure Token 337M

Пластиковий носій для ЕП SecureToken-337M. Обсяг пам'яті 36 Кбайт для зберігання ЕП.  Виконаний у вигляді флешки з пластиковим USB-роз'ємом.

Детальніше

 

Для кожного особистого ключа використовується окремий захищений носій!

Замовити токени

Подивитись усі наші товари

Перейти на сайт виробника захищених носіїв avtor.ua

Теги: Токени, Захищені носії, Товари

Мова сайту: