Офіційний партнер мережі крамниць електронних послуг "Твій Час"

Офіційний партнер мережі крамниць електронних послуг "Твій Час"

Можливості з нами зв'язатися:

Захищені носії кваліфікованого підпису

Увага! Наразі захищених носіїв (токенів) у нас немає у наявності. Ви можете знайти контактні дані інших точок продажу на сайті https://uakey.com.ua

Для всіх власників КЕП відповідно до чинного законодавства!

formula

 

НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ:

 protect

ЗАХИЩЕНІ НОСІЇ ПОТРІБНІ:

3

Всім підписувачам, незалежно від форми власності та виду діяльності, що використовують КЕП, необхідно використовувати захищені носії особистих ключів відповідно до Закону України "Про електронні довірчі послуги" від 07.11.2018 року.

1

Органам державної влади, місцевого самоврядування та підприємствам державної форми власності, які відповідно до постанови КМУ №749 починаючи з 19 версеня 2018 для зберігання секретних ключів повинні використовувати тільки захищені носії.

2

Державним реєстраторам прав на нерухоме майно, державним реєстраторам юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, нотаріусам, які згідно із Законом України «Про електронні довірчі послуги» також використовують лише захищені носії особистих ключів.

ВИДИ ЗАХИЩЕНИХ НОСІЇВ:

338M

Автор Secure Token 338M

Пластиковий носій для ЕП SecureToken-338M. Об'єм пам'яті 36 Кбайт для зберігання ЕП. Виконаний у вигляді флешки з пластиковим USB роз'ємом.

Детальніше

 

338SАвтор Secure Token 338S

Металевий носій для ЕП SecureToken-338M. Об'єм пам'яті 36 Кбайт для зберігання ЕП. Виконаний у вигляді флешки з металевим USB роз'ємом.

Детальніше

 

Алмаз-1КIIT Алмаз-1К

Пластиковий носій для ЕП Алмаз-1К. Об'єм пам'яті 36 Кбайт для зберігання ЕП. Виконаний у вигляді флешки з металевим USB роз'ємом.

Детальніше

 

Для кожного особистого ключа використовується окремий захищений носій!

Замовити токени

Подивитись усі наші товари

Перейти на сайт виробника захищених носіїв avtor.ua

Теги: Токени, Захищені носії, Товари

Мова сайту: