Офіційний партнер мережі крамниць електронних послуг "Твій Час"

Офіційний партнер мережі крамниць електронних послуг "Твій Час"

Віддалена техпідтримка

 • AnyDesk
  Надійна програма віддаленого робочого столу

  Завантажити

 • Teamviewer
  Невеликий клієнтський модуль, не потребує встановлення.

  Завантажити

 • Ammyy Admin
  Надійний та доступний спосіб надання віддаленої допомоги

  Завантажити

Можливості з нами зв'язатися:

Формати документів у програмі "M.E.Doc"

256 4Незмінно підтверджуючи статус лідера ринку та імідж надійного розробника ПЗ для бухгалтерської звітності та електронного документообігу, творці «M.E.Doc» уважно стежать за відповідністю форматів документів, які створюються і передаються за допомогою програми, до офіційних норм.

Так, усі регламентовані і не регламентовані документи, у тому числі, податкові накладні і розрахунки коригування, відправляються контрагенту у форматі, затвердженому відповідним наказом ДПС (наказ від 29.11.13 № 729 «Про затвердження Формату (стандарту) електронного документа звітності суб'єктів господарювання та Опису довідників, що публікуються з Форматом (стандартом) електронного документа звітності суб’єктів господарювання»).

Документи підписуються згідно законодавству та вкладаються у додатковий транспортний контейнер, створений на основі транспортного контейнеру ДПС для зручності роботи користувачів у програмі.

Транспортный контейнер прикріплює до документу додаткову інформацію, що дозволяє користувачам «M.E.Doc» отримати наступні переваги:

 • Графічне зображення факсимільних підписів;
 • Передача квитанцій про реєстрацію документу у ДПС з відповідним ЕП;
 • Передача реєстраційного номеру документу;
 • Можливість ведення електронного документообігу структурними підрозділами організацій;
 • Відсутність потреби знати електронну адресу контрагента для отримання їм документів.

Цей контейнер, в свою чергу, підписується ЕП відправника, шифрується на сертифікат відкритого ключа шифрування контрагента та відправляється на сервер ПТАХ, звідки його забирає отримувач. У випадку роботи з мінусовими розрахунками коригування отримувач додатково підписує своїм ЕП отриманий незмінений документ у форматі ДПС з ЕП відправника.

Зверніть увагу: при отриманні документів (податкових накладних і розрахунків коригування) із ДПС підпис контролюючого органа накладається поверх вже накладеного підпису відправника. Саме ця послідовнність дій гарантує, що документ, який Ви отримуєте або відправляєте, не змінювався і не відкривався, а також має усі необхідні підписи.

Таким чином, безумовною перевагою електронного документообігу у комп'ютерній програмі «M.E.Doc» є не тільки використання актуальних форматів, затверджених державою, але й наявність додоткових доробок, створених для комфорту користувачів.

Теги: Medoc, Комп'ютерна програма, Документообіг

Мова сайту: