Як завантажити квитанції у КП «M.E.Doc» (Медок) вручну
Що робити, якщо квитанції не завантажуются у програму Медок автоматично? Наприклад, не працює Інтернет або робочий комп'ютер взагалі не має доступу до Інтернету. А ще буває, коли все налагоджено правильно, і комп'ютер підключений до Інтернету, але з причин, які важко пояснити, квитанції все одно не завантажуються автоматично у програму M.E.Doc. У таких випадках важливо знати, як можна завантажити їх іншими засобами.
Одразу слід зауважити, що приведений нижче спосіб буде мати сенс, якщо у налаштуваннях програми за шляхом «Головне меню – Адміністрування – Параметри системи – Звітність» у підрозділі "Відправляти звітність до державних органів використовуючи" відзначено пункт "Електронну пошту". Або Ви вже маєте завантажені квитанції, які треба тільки імпортувати до програми. Отже, почнемо...
Перед усім, треба завантажити квитанції з Вашої поштової скриньки. Це можна зробити з будь-якого комп'ютера, підключеного до мережі Інтернет. Адреса скриньки, на котру приходять квитанції від контролюючих органів, знаходиться у програмі Медок за наступним шляхом: «Головне меню – Адміністрування – Параметри системи». Далі обираемо пункт «Електронна пошта», тут у полі «Адреса» буде зазначено адресу електронної пошти, яка використовується програмою Медок для обміну документами з контроюючими органами. Якщо Ви не знаєте деталі про Вашу електронну скриньку (поштовий сервер, пароль и т.п.), їх можна дізнатись у системного адміністратора, програміста підприємства, коротше кажучи, у людини, яка її реєструвала.
Після цього потрібно відкрити електронну скриньку та завантажити звідти квитанції. Вони представлені вкладеннями у листах з розширенням .RPL або .KVT. Подивімось, як це можна зробити на прикладі популярного українського інтернет-порталу та безкоштовного сервісу електронної пошти ukr.net:
Спочатку необхідно перейти на сторінку сервісу пошти. У рядку адреси браузеру введіть адресу сторінки (у нашому випадку це www.ukr.net), та у відповідних полях логін та пароль (логін, як зазначалось вище, можна дізнатися з програми Медок). Натиснути кнопку «Увійти» або Enter.
Тепер потрібно обрати вкладку «Вхідні» - тут можна знайти усі листи від контролюючих органів. Якщо їх немає, треба перевірити їх наявність в теці «Спам». Одже, відкриваємо листи по черзі. Непрочитані листи, зазвичай, виділені жирним шрифтом.
Після цього завантажуємо файл квитанції: натискаємо один раз на вкладення і обираємо теку, куди хочемо зберегти квитанцію. Подібні операції потрібно виконати з кожною квитанцією.
Отже, квитанції збережені на комп'ютері. Тепер їх необхідно імпортувати до програми Медок. Для цього потрібно виконати декілька неважких дій:
1. Відкриваємо "M.E.Doc".
2. Обираємо «Файл – Імпорт – Імпорт квитанцій».
3. Далі знаходимо теку, де збережені квитанції.
Медок автоматично знайде файли квитанцій у обраній теці та розподілить їх між відправленими звітами.
Квитанції успішно завантажені!!! Вітаємо Вас!!!
Теги: Medoc, Інструкції