Офіційний партнер мережі крамниць електронних послуг "Твій Час"

Офіційний партнер мережі крамниць електронних послуг "Твій Час"
Можливості з нами зв'язатися:

Як встановити сертифікати у програму "M.E.Doc"

Для того щоб встановити сертифікати відкритого ключа КЕП (кваліфікованого електронного підпису), які видані Центром сертифікації ключів "Україна", у програму «M.E.Doc», потрібно виконати наступні нескладні операції.

СПОСІБ №1

1. Перейти за шляхом: «Головне меню – Адміністрування – Сертифікати».

1

2. У меню, яке відкрилося, обрати пункт «Встановлені сертифікати».
3. Далі натиснути на панелі інструментів кнопку «Завантажити з Інтернету» чи клавішу F5 на клавіатурі комп'ютеру (верхній ряд клавіш).

2

Через декілька секунд (в залежності від швидкості з'єднання з мережею Інтернет) сертифікати будуть завантажені з Інтернету та встановлені у программу «M.E.Doc».

3

Далі необхідно налаштувати комплекти підписів. Для цього потрібно:
1. Перейти: «Головне меню – Адміністрування – Параметри системи».

4

2. У наступному вікні обрати пункт «Підпис».
3. Далі у випадаючих списках обрати комплекти підписів для різних типів документів.

5

Наостанок, треба обрати каталог з секретними ключами. Для цього на панелі інструментів натисніть кнопку «Отримати повідомлення».

6

У наступному вікні, у рядку «Каталог з секретними ключами» потрібно вказати папку, у якій у Вас знаходяться діючі секретні ключі (файли з розширенням ZS2). Коли каталог буде обрано, необхідно набрати пароль до ключа та натиснути кнопку «OK». Шлях до ключів при цьому буде збережено. І у наступний раз, коли виникне необхідність підписати документ, каталог з секретними ключами вже буде вказаний.

7

 

СПОСІБ №2

Якщо у Вас з якоїсь причини немає можливості завантажити сертифікати з програми «M.E.Doc» (наприклад, комп'ютер, на якому встановлена програма, не підключений до Інтернету), то є можливість встановити сертифікати вручну.

Для цього файли сертифікатів треба завантажити з сайту ЦСК "Україна" (якщо Ви отримали сертифікати саме в цьому центрі сертифікації) за наступним посиланням: https://uakey.com.ua

8

Далі треба натиснути на кнопку «Пошук сертифіката» та у вікні, яке відкриється, ввести код ЄДРПОУ у відповідному полі. Після цього завантажиться перелік сертифікатів Вашого підприємства. Кожний з сертифікатів треба буде завантажити окремо, натиснувши на синю стрілку навпроти сертифіката.

9

Далі завантажені файли (з розширенням CRT) необхідно встановити у програму "M.E.Doc". Для цього потрібно перейти за шляхом: «Головне меню – Адміністрування – Сертифікати» та у вікні «Управління сертифікатами» натиснути на панелі інструментів кнопку«Створити запис».

10

У вікні обрання сертифікатів знайдіть завантажені з сайту ЦСК "Україна" файли з розширенням CRT та відкрийте їх. Сертифікати будуть успішно встановлені.

Назад до переліку питань

Теги: Сертифікати, Medoc, Інструкції

Мова сайту: