Можливості з нами зв'язатися:

Об’єднана звітність з ПДФО та ЄСВ. Додаток 6 (Д6) – у M.E.Doc

Нагадаємо, що в попередніх публікаціях ми розповіли, як заповнити у M.E.Doc Додаток 1, Додаток 4ДФ та Додаток 5. Цього разу розглянемо, як заповнити Додаток 6 до об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ.

Нагадаємо, що Додаток 6 до податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ «Відомості про наявність підстав для обліку стажу окремим категоріям осіб відповідно до законодавства» призначений для визначення платником ЄСВ періодів (строків) трудової або іншої діяльності. Ці періоди, відповідно до законів, якими встановлюються умови пенсійного забезпечення, відмінні від загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, зараховуються при визначенні права на відповідну пенсію. Також сюди відносяться періоди страхового стажу, не пов’язані із трудовою та/або професійною діяльністю.

Нагадаємо, що Додаток 6 є аналогом таблиці 7 Звіту з ЄСВ і заповнюється, якщо у страхувальника є робочі місця, робота на яких зараховується до спеціального стажу.

Важливо! Додаток 6 заповнюється в розрізі місяців звітного кварталу, як і додатки 1 та 4ДФ.

Отже, перейдемо до створення Додатка 6.

Додаток 6 (ідентифікатор форми J0510606), як і всі додатки до податкового розрахунка знаходиться у розділі Звітність – Об’єднана звітність ПДФО та ЄСВ.

У разі коли Додаток 6 створюється першим (до створення розрахунку) слід вказати період (квартал) створення Додатка 6. Також можна клікнути на ньому і зазначити номер податкового розрахунку, до якого буде додано Додаток 6, та тип розрахунку: «Звітний», «Звітний новий», «Уточнюючий» або «Довідковий». Принагідно нагадаємо, що спочатку можна створити Розрахунок, а вже потім відкрити Додаток 6 (Мал. 1).

об’єднана звітність з ПДФО та ЄСВ, додаток 6

Мал. 1

Зверніть увагу! Створивши спочатку розрахунок з деякими додатками, програма не буде робити запит щодо зазначення номера податкового розрахунку у Додатку 6.

Після створення Додатка 6 у табличній частині реєстру звітів відкриється таблиця для заповнення цього додатка (мал. 2).

об’єднана звітність з ПДФО та ЄСВ, додаток 6

Мал. 2

Крім того, табличну частину Додатка 6 можна заповнити вручну та автоматично. Для цього необхідно в картці співробітника попередньо внести всі необхідні дані для зарахування спецстажу (мал. 3).

об’єднана звітність з ПДФО та ЄСВ, додаток 6

Мал. 3

Далі, скориставшись меню Правка - Заповнити на основі довідника співробітника, слід заповнити таблицю Додатка 6 (мал. 4).

об’єднана звітність з ПДФО та ЄСВ, додаток 6

Мал. 4

Зазначимо, що код підстави для обліку стажу окремим категоріям осіб відповідно до законодавства зазначається у вигляді восьмирозрядного коду, що складається з чотирьох частин (мал. 5).

об’єднана звітність з ПДФО та ЄСВ, додаток 6

Мал. 5

На відміну від Таблиці 7 Звіту з ЄСВ, Додаток 6 містить нову графу 17 (мал. 6), яка заповнюється за необхідності проведення коригувань. Для цього необхідно вказати одну із ознак, а саме:

  • «0» - якщо рядок потрібно ввести;
  • «1» - якщо рядок потрібно виключити.
об’єднана звітність з ПДФО та ЄСВ, додаток 6

Мал. 6

Зверніть увагу! Ця графа заповнюється тільки для Розрахунків «Звітний новий» та «Уточнюючий».

Нагадаємо, вперше об’єднана звітність подається за І квартал 2021 року. Граничним терміном подання буде 11 травня 2021 р.

Дивіться також, як заповнювати інші частини нового об'єднаного ЄСВ:

Теги: Medoc, Комп'ютерна програма, Інструкції, Звітність

Мова сайту: