Можливості з нами зв'язатися:

«СОТА Каса» — новий програмний РРО у хмарі

Хочемо повідомити про нове рішення від СОТА — програмний РРО у хмарі — “СОТА Каса”. Це зручний та легкий сервіс для реєстрації чеків онлайн, що має все для швидкого старту. Щоб розпочати роботу, вам потрібно мати КЕП та доступ до мережі Інтернет.

Сота Каса

Мета нового програмного РРО “СОТА Каса” — стати для малого та середнього бізнесу максимально зручною і функціональною альтернативою традиційним касовим апаратам. “СОТА Каса” повністю покриває потреби бізнесу у реєстрації електронних чеків до ДПС. Завдяки програмному РРО, кожен підприємець зможе швидко та легко реєструвати розрахункові операції у готівковій, безготівковій чи змішаній формах оплат, надсилати е-чеки покупцеві, автоматично формувати звіти до ДПС, реєструвати касирів та сам програмний РРО.

Використовуючи “СОТА Каса”, кожен клієнт отримує:

  • доступ до хмарного програмного РРО 24/7;
  • можливість легко та оперативно зареєструвати касу;
  • здійснення швидкої реєстрації е-чеків;
  • готовий набір довідників;
  • можливість зареєструвати необмежену кількість кас;
  • автоматичне формування звітів;
  • відправку покупцям е-чеків на e-mail.

Важливо! Сервіс “СОТА Каса” вже доступний для користувачів, а це означає ви можете самостійно випробувати програмний РРО у роботі та відчути всі його переваги. Вартість програмного РРО “СОТА Каса” складатиме 980 грн на рік, що включатиме можливість під’єднання декількох кас. Базовий тариф включає в себе до 1000 чеків на місяць, якщо Вам потрібно більше чеків, є можливість збільшення кількості за додаткову плату. Ми знаємо напевне, що “СОТА Каса” — це найвигідніший програмний РРО серед тих, що представлені на українському ринку.

Більше інформації про СОТА Каса можна отримати за посиланням: Про СОТА Каса

Також Ви можете переглянути відеоуроки по роботі з нашим новим ПРРО: Відеоуроки з ПРРО

Теги: Програмні РРО

Мова сайту: