Можливості з нами зв'язатися:

У цьому розділі Ви знайдете останні новини про підготовку та відправку електронної звітності і обмін електронними документами в Україні, а також про зміни у функціональності програми M.E.Doc та веб-сервісу СОТА.

Теги: Новини

Відпустка без збереження зарплати повний місяць: що у Звіті з ЄСВ?

Якщо найманий працівник перебував у відпустці без збереження зарплати протягом повного календарного місяця, роботодавцю необхідно подати до податкових органів Додаток 4 Звіту ЄСВ (далі – Звіт з ЄСВ). Про це нагадали податківці ГУ ДПС у Івано-Франківській області.

Продовжити

Технічна підтримка відтепер ще ближча до користувачів

Для вашої зручності розробниками запущено додаткову функцію чату з фахівцями технічної підтримки безпосередньо в програмі M.E.Doc, щоб бути ближчими до своїх користувачів та оперативно допомогти у вирішенні технічних та фінансових питань.

Продовжити

У Маріуполі відкрилась крамниця електронних послуг «Твій час»

2016 рік відмічається важливою подією для українських підприємств - відкриттям першої на ринці мережі крамниць електронних послуг «Твій час». З червня по всій країні з'явилося вже більше 60 авторизованих сервісних точок, а до кінця року їх кількість збільшиться мінімум у три рази. 1 листопада 2016 року ФОП Мезенцев О.В. відкрив крамницю «Твій час» у Маріуполі.

Продовжити

Важливо! Рекомендації щодо віддаленої роботи в умовах карантину від M.E.Doc

Зараз ситуація в нашій країні вимагає максимальної самоізоляції, і більшість організацій переводять працівників на віддалений режим роботи згідно з рекомендаціями МОЗ, адже здоров’я — найцінніший ресурс.

Продовжити

Мова сайту: