Можливості з нами зв'язатися:

Як перевірити, чи зареєстрована податкова накладна у Єдиному реєстрі через програму M.E.Doc

У тому випадку, коли платнику надходить податкова накладна від контрагента, яка підлягає реєстрації у Єдиному реєстрі податкових накладних ДФС України, він може перевірити стан її реєстрації. Для цього потрібно подати запит до ДПС.

Для створення такого запиту, необхідно відкрити розділ «Довідки державних органів» – «Інформаційна довідка» у головному меню програми M.E.Doc. У цьому розділі треба натиснути кнопку «Створити».

1

2

Далі перед Вами з'явиться вікно вибору документа, у якому необхідно вказати «Запит щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних» и натиснути кнопку «OK».

3

Після цього відкриється бланк запиту, у якому необхідно вказати реквізити податкових накладних, які Вам потрібно перевірити на предмет реєстрації у Єдином реєстрі. Існують наступні варіанти заповнення запиту:

  • Якщо обрати перше поле "ПН/РК...", то, вказавши конкретну дату та обравши "видані" чи "отримані" документи, ви зможете перевірити, які документи присутні у ЄРПН на вказану дату реєстрації.
  • Якщо відмітити поле "За списком", вам буде потрібно обов'язково вказати у таблиці наступні дані: Номер документу, дату виписки документу, вид документу та ІПН продавця. Для додавання або видалення рядків скористайтесь кнопками + та – зліва від таблиці.

Якщо відмітити X у полі "Імпорт документу з квитанцією", то запитані ПН або РК у випадку їх присутності у ЄРПН будуть імпортовані звідти до вашої програми. Ця функція особливо корисна, якщо контрагент не може передати вам ПН або РК звичайним способом.

Після заповнення бланку збережіть та закрийте його.

4

Запит буде збережений у розділі «Інформаційна довідка» у поточному періоді. Далі, щоб відправити його, Вам треба натиснути на конверт зі стрілочкою вправо на панелі інструментів.

5

У відповідь на Ваш запит Вам прийде Витяг з Єдиного рєстру податкових накладних, який буде збережений у цьому ж розділі одразу під запитом.

Назад до переліку питань

Теги: Medoc, Інструкції

Мова сайту: