Можливості з нами зв'язатися:

Як встановити програму "M.E.DOC"

Спершу вам буде потрібно завантажити останню версію дистрибутиву програми M.E.Doc з офіційного сайту у форматі zip-архіву та розпакувати його на жорсткий диск комп'ютера.

Для початку процесу встановлення програми подвійним клацанням лівої кнопки миші запустіть на виконання файл medoc_[номер версії].exe. Запуститься спеціальний майстер встановлення (програма-інсталятор), який допоможе встановити програмний комплекс «M.E.Doc» на Ваш комп'ютер. 

Дотримуйтесь інструкцій інсталятора. Майстер встановлення проаналізує об'єм жорсткого диску комп'ютера та за потреби запропонує встановити відсутні компоненти – зокрема, Microsoft .NET Framework 4.8 (переконайтесь, що ваша система відповідає мінімальним вимогам).

1-2

1. У наступному вікні запускається Майстер. Натисніть Далі для продовження.

1-2

2. Відкриється вікно Ліцензійна угода. Уважно прочитайте угоду про використання програмного забезпечення та погодьтесь з умовами угоди. Натисніть Далі для продовження.

1-3

3. Оберіть тип встановлення «Локальний варіант». Натисніть Далі.

1-4

4. Наступний крок – це вибір каталогу, у який буде встановлена програма.

За замовченням програма встановлюється у каталог C:\Program Files\Medoc\Medoc. Для зміни каталогу скористайтесь кнопкою Огляд. Для продовження натисніть Далі.

5. Почнеться безпосереднє встановлення програми, хід якого відображаєтся індикатором виконання процесу.

1-7

1-7

1-7

6. Майстер повідомить про закінчення процесу встановлення програми.

1-8

Натисніть Готово, щоб закрити програму-інсталятор.

Назад до переліку питань

Теги: Medoc, Інструкції

Мова сайту: